Fundacja De Primario | UNDER – „URATUJMY ŚWIAT”
28
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-28,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

UNDER – „URATUJMY ŚWIAT”

ALBUM HIP-HOPOWY
„URATUJMY ŚWIAT”.

 

O projekcie mówi jego autor i pomysłodawca Paweł Przewoźny vel Under:

 

Pomysł na album o roboczym tytule „Uratujmy Świat” zrodził się zaraz po udanym debiucie „Nie chcę być raperem”, czyli już ok. dwa lata temu. Można powiedzieć: dojrzewał we mnie… W międzyczasie pojawiały się pojedyncze utwory takie jak „Anioły Podziemia”, „Idziemy”, „O miłości” i wiele innych. Ale też „Under Eko Kama – projekt” (mini album „Ekologiczny Underground”). Konkretna praca nad płytą „Uratujmy Świat” trwa od okresu wakacji 2012r. Zależy mi na jak najlepszym efekcie, dlatego już udało mi się zaangażować cenionych producentów i ciekawych gości.

 

Tematy utworów są różne, ale mają ważny morał, który składa się w spójną całość nakreślającą zasady dobrego życia. Teksty piosenek mają nieść pewne przesłanie. Muzycznie i technicznie płyta będzie zróżnicowana i miejmy nadzieję przyjemna w odsłuchu mimo bardzo trudnej tematyki. Moje teksty są wielokrotnie analizowane i staram się przekazać w nich esencję zasad w jakich zostałem wychowany i w jakich staram się trwać. Mówię otwarcie o Bogu, ale z początkiem tworzenia warstwy słownej zdałem sobie sprawę jak daleki jestem od wartości, o których chciałem opowiadać więc zacząłem się zmieniać i mam nadzieję, że tak jak robienie tego albumu zmienia moje życie, serce i duszę, tak słuchanie pomoże innym… Tyle ogólnie o projekcie. 

 

Wokal nagrywany jest w Underground Studio, a mixowany i masterowany będzie w profesjonalnym studiu muzycznym. Głównym producentem albumu jest mój przyjaciel Kama, ale będzie można posłuchać też muzyki Osip’a, Gregora, Kazzam’a czy np. Świętego. Gościnnie udzieli się także kilku innych artystów, ale to niech zostanie tajemnicą. Do płyty powstaną single/teledyski przy współpracy z White Studio. Okładka jest w trakcie projektowania. Album zostanie wydany nakładem minimum 1000 egzemplarzy. Na teraz to wszystkie informacje jakie mogę Wam zdradzić… Myślę, że w maju będzie do przesłuchania audycja radiowa na temat przyszłej płyty i przy tej okazji będzie można odsłuchać próbek utworów. Pozostaje mi życzyć Wam cierpliwości w oczekiwaniu na efekty… Premiera albumu przewidziana jest na wakacje 2013r.
Korzystając z okazji pragnę podziękować Panu Bogu za łaskę. Dziękuję mojej rodzinie i wszystkim bliskim, którzy wspierają mnie przy tej pracy oraz ludziom, którzy otwierają wiele „dróg”, Kamie i innym producentom, raperom, dj’om i słuchaczom mojej muzyki oraz tym wszystkim, którzy motywują mnie. Podziękowania też dla sponsorów. Pokój z wami wszystkimi!